NÁSTENNÁ KLIMATIZÁCIA DO SERVEROVNE S CHLADENÍM DO -25°C

Tieto jednotky boli vyvinuté špeciálne pre použitie do technických miestností a serverovní. Preto sú navrhnuté pre požiadavku chladenia až do -25° 

 

CHLADIACI FAKTOR CITEĽNÉHO TEPLA AŽ 90%

Nakoľko sú jednotky konštruované špeciálne pre serverovne a technické miestnosti majú chladiaci faktor citeľného tepla až 90%.


S-MEXT - PRESNÁ KLIMATIZÁCIA

Pre klimatizovanie malých a stredných serverovní a technických miestností bola navrhnutá nová rada jednotiek s-MEXT. Klimatizačné skrine sú pripojené k jednej alebo dvom vonkajším jednotkám z rady Mr.Slim.

MOŽNÝ VÝFUK NAHOR, ALEBO DO ZDVOJENEJ PODLAHY

Jednotka sa vyrába v dvoch prevedeniach - podľa spôsobu nasávania a vyfukovania vzduchu. Prvý typ s horným výfukom nasáva neupravený vzduchu v dolnej časti jednotky. Výfuk upraveného vzduchu je v hornej časti jednotky. Druhý typ nasáva neupravený vzduch hornou časťou. Využíva sa v technických miestnostiach, resp. serverovniach, kde je použitá dvojitá podlaha. Výfuk upraveného vzduchu je v tomto prípade umiestnený v spodnej časti jednotky a fúka priamo do dvojitej podlahy.

ZVLHČOVANIE VZDUCHU

Ako voliteľné príslušenstvo si môžete zvoliť zvlhčovač vzduchu na presnú úpravu vzduchu.

VŠETKY MOŽNOSTI REGULÁCIE

Jednotka ponúka všetky možnosti regulácie systému. Prostredníctvom zabudovaného prevodníku PAC-IF013 máte k dispozícií ovládanie 0-10V, 4-20mA, Analógové vstupy a výstupy na externú kontrolu. Obsahuje vstavaný BACnet prevodník a ovládač so 6 tlačidlami na rýchle ovládanie.

Objednajte si naše služby

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.